Romantické růže

The Pilgrim ROMANTICKÉ

AUSwalker pharmaROSA®
Cena: 339,00 czk
ks
5 (2990) Like
Rostliny jsou v 2L kontejnerech, kořenová soustava je silná, prokořeněná, rostlinky jsou jednoleté, díky čemuž je lze sázet během celého roku kromě období mrazu.

Žlutá se světlými vnějšími okvětními lístky - Anglické růže

Tato růže se dá výborně kombinovat s jinými květinami díky své jemné žluté barvě a plným květem. Nejčastěji se pěstuje jako keřová ale díky svému vzrůstu se dá použít i jako táhlé.


Vůně: středně intenzivní
Výška: 105-305 cm
Odolnost vůči chorobám: -
Remontácia: Dobrá - i druhé kvetení je silné

Sdílet: Facebook | Twitter

Rosa The Pilgrim - Englische rosen - gelb - mittel-stark duftend - Rosen Kaufen - Yellow - english rose - moderately intensive fragrance - The Pilgrim - Rose Shopping Online - Sárga - angol rózsa - közepesen intenzív illatú rózsa - Rosa The Pilgrim - Online rózsa vásárlás - Gelb - englische rosen - mittel-stark duftend - Rosa The Pilgrim - Rosen Online Kaufen - Poзa Зе Пилгрим - Английская роза - желтая - роза со среднеинтенсивным запахом - Садовый Центр И Интернет-Магазин - Galben - trandafir englezesti - trandafir cu parfum intens - Rosa The Pilgrim - Trandafiri online - Žltá - anglická ruža - stredne intenzívna vôňa ruží - Rosa The Pilgrim - Eshop ruže - Žuta - engleska ruža - srednjeg intenziteta miris ruže - Rosa The Pilgrim - Narudžba ruža - Giallo - Rose Inglesi - Rosa mediamente profumata - rosa The Pilgrim - Vendita rose online - Jaune - rosiers anglais - moyennement parfumé - Rosa The Pilgrim - Rosier achat en ligne - Rosiers Anglais - jaune - Rosa The Pilgrim - moyennement parfumé - Rosier en ligne shop - Geel - engelse roos - matig geurende roos - Rosa The Pilgrim - Rozenstruik kopen - Rosa The Pilgrim - jaune - rosiers anglais - moyennement parfumé - Rosier plantation -Жълт - Английски рози - среден аромат - Роза Пилгрим - Поръчка на рози. Poзa Зе Пилгрим - желтая - Английская роза - роза со среднеинтенсивным запахом - Kупить В Интернет-Магазине - The Pilgrim - moderately intensive fragrance - english rose - yellow - Roses Online Delivery - Английская Роза - желтая - Poзa Зе Пилгрим - роза со среднеинтенсивным запахом - Розы Интернет-Магазин - Żółty - angielska róża - róża ze średnio intensywnym zapachem - Rosa The Pilgrim - Róże sprzedaż internetowa - Желтая - Английская роза - роза со среднеинтенсивным запахом - Rosa Зе Пилгрим - Kупить В Интернет-Магазине -Rumena - Angleška vrtnica - Zmerno intenzivni vonj vrtnice - Rosa The Pilgrim - Na spletni nakup vrtnice - Amarillo - Rosas inglesas - rosa de fragancia medio intensa - Rosa The Pilgrim - Comprar rosales online -

Žlutá - Anglické růže - středně intenzivní - Rosa The Pilgrim

Tato růže se dá výborně kombinovat s jinými květinami díky své jemné žluté barvě a plným květem. Nejčastěji se pěstuje jako keřová ale díky svému vzrůstu se dá použít i jako táhlé.Růže s nádhernými plnokvětými květy, které nejen krásně voní ale nepřetržitě kvetou.

ROMANTICKÉ - pharmaROSA®ROMANTICKÉ pharmaROSA® The Pilgrim AUSwalker-
 

Rosa The Pilgrim - žlutá - Anglické růžeŽlutá se světlými vnějšími okvětními lístky - Anglické růžeRůže online koupit v prodejně - Žlutá - Anglické růže - středně intenzivní - Rosa The Pilgrim - David Austin - Tato růže se dá výborně kombinovat s jinými květinami díky své jemné žluté barvě a plným květem. Nejčastěji se pěstuje jako keřová ale díky svému vzrůstu se dá použít i jako táhlé.

Žlutá - premium silver - Růže   Romantické růže - Vůně: středně intenzivní   Vůně: středně intenzivní - Anglické růže   Růže - Vůně: středně intenzivní - Tvar květu: rozetový            The Pilgrim - Růže v zahradě    

Naše kontajnerované  růže jsou vypěstované  jedinečnou pharmaROSA®  technologií!

Nejsou prostokořenné, které je možné sázet jen 1x do roka, tedy na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu).
Nejsou  balené , které je možné sázet jen 2x do roka, na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu) a na jaře (od 15.března do 15. Dubna).
Jsou to kontejnerované růže, které jsou dobře překořeněné!
Jejich kvalita odpovídá normě E.N.A. (European Nurserystock Association).
pharmaROSA®  kontejnerované růže jsou překořeněné rostliny, u kterých garantujeme 100% ujmutí a je možné je sázet během celého roku kromě období mrazu.
 
Nejsou prostokořenné, které je možné sázet jen 1x do roka, tedy na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu).   Nejsou balené , které je možné sázet jen 2x do roka, na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu) a na jaře (od 15.března do 15. Dubna).   Jejich kvalita odpovídá normě E.N.A. (European Nurserystock Association).   pharmaROSA® kontejnerované růže jsou překořeněné rostliny, u kterých garantujeme 100% ujmutí a je možné je sázet během celého roku kromě období mrazu.
 

Jméno

Význam názvu: -
Synonymní název: Gartenarchitekt Günther Schulze
Registrovaný název: AUSwalker
Původní obchodní název: The Pilgrim
Obchodní název : ROMANTICKÉ pharmaROSA® The Pilgrim AUSwalker
Jméno podle American Rose Society: The Pilgrim

Původ

Obchodník: pharmaROSA®
Ocenění: -
Datum začátku obchodování: 1995
Rok registrace: -
Datum vyšlechtění: Spojené království, 1991
Šlechtitel: David Austin

Skupina

Druhy: English Rose Collection, Shrub
Prodejní typy: Anglické růže
Prodejní skupina: Romantické růže

Květ

Počet lupenů: 100-120
Plnost květů: velmi plnokvětá
Aroma: Kořeněná, čajová vůně
Vůně: středně intenzivní
Remontácia: Dobrá - i druhé kvetení je silné
Velikost květu: M (4-7cm)
Květ: ve skupinách
Tvar květu: rozetový
Barva květu: žlutá se světlými vnějšími okvětními lístky
Barva: žlutá
Kód barvy: -

Charakteristika

Rozestup rostlin: 80-100 cm
Počet rostlin na m2: 1-2/m2
Šířka: 130-170 cm
Výška: 105-305 cm
Habitus: Růže s nádhernými plnokvětými květy, které nejen krásně voní ale nepřetržitě kvetou.
Listy: -
Trnitost: Skoro bez trnů

Odolnost

Odolnost vůči mrazu podle USDA: -18°C
Odolnost vůči chorobám: -

Poznámka

Dříve používaný obchodní název: The Pilgrim
Poznámka: -

Produkt

Profil: Tato růže se dá výborně kombinovat s jinými květinami díky své jemné žluté barvě a plným květem. Nejčastěji se pěstuje jako keřová ale díky svému vzrůstu se dá použít i jako táhlé.
Popis: Rostliny jsou v 2L kontejnerech, kořenová soustava je silná, prokořeněná, rostlinky jsou jednoleté, díky čemuž je lze sázet během celého roku kromě období mrazu.
Název: Rosa The Pilgrim - žlutá - Anglické růže
Druh identity: testován
Kvalita odrůdy: premium silver

ID produktu

Číslo položky: 52-486 (31.12.2018. 11:53) pharmarosa.cz

Charakteristika plodu

Největší průměr plodu: -
Tvar plodu: -
Barva plodu: -

Sbírka

BIG - flower rosa
MICRO - mini rosa
SIMPLE  - rosa
SPICULA - rosa
SELECTION - pharmaRosa

Firemní údaje

pharmaROSA® - pharmaROSA® Kft.
 IČO: 01-09-717479
 Daňové číslo: 13075314-2-43
 Číslo bankovního účtu:
   CZ24 5500 0000 0013 6146 2002
   BIC (SWIFT): RZBCCZPP
   Název banky: Raiffeisen Bank
   E-mail: [email protected]cz
Přihlásit se

Platba

×