Čajohybridy

Magia Nera ČAJOHYBRIDY

Comsor pharmaROSA®
Cena: 339,00 czk
ks
5 (4239) Like
Rostliny jsou v 2L kontejnerech, kořenová soustava je silná, prokořeněná, rostlinky jsou jednoleté, díky čemuž je lze sázet během celého roku kromě období mrazu.

Bordó, v pupenech jsou lupeny černé - Čajohybridy

Pro tuto odrůdu jsou charakteristické dekorativní tmavobordové květiny, při výsadbě ve skupinách je výrazná. Květy jsou velmi tmavé vínové barvy, v pupenech až černé, příjemně voní, kvete na dlouhých stoncích, je vhodná na řezání.


Vůně: diskrétní
Výška: 70-110 cm
Odolnost vůči chorobám: rezistentní
Remontácia: Dobrá - i druhé kvetení je silné

Sdílet: Facebook | Twitter

Rosa Magia Nera - Teehybriden-edelrosen - rot - diskret duftend - Rosen Kaufen - Red - hybrid Tea - discrete fragrance - Magia Nera - Rose Shopping Online - Vörös - teahibrid rózsa - diszkrét illatú rózsa - Rosa Magia Nera - Online rózsa vásárlás - Rot - teehybriden-edelrosen - diskret duftend - Rosa Magia Nera - Rosen Online Kaufen - Poзa Маджиа Нера - Чайно-гибридные розы - красная - роза с тонким запахом - Садовый Центр И Интернет-Магазин - Roșu - trandafir teahibrid - trandafir cu parfum discret - Rosa Magia Nera - Trandafiri online - Bordová - čajohybrid - mierna vôňa ruží - Rosa Magia Nera - Eshop ruže - Crvena  - čajevke - diskretni miris ruže - Rosa  Magia Nera - Narudžba ruža - Rosso - Rose Ibridi di Tea - Rosa dal profumo discreto - rosa Magia Nera - Vendita rose online - Rouge - rosiers hybrides de thé - parfum discret - Rosa Magia Nera - Rosier achat en ligne - Rosiers Hybrides De Thé - rouge - Rosa Magia Nera - parfum discret - Rosier en ligne shop - Rood - theehybriden - zacht geurende roos - Rosa Magia Nera - Rozenstruik kopen - Rosa Magia Nera - rouge - rosiers hybrides de thé - parfum discret - Rosier plantation -Червен - Чайно хибридни рози  - дискретен аромат - Роза Магия нера - Поръчка на рози. Poзa Маджиа Нера - красная - Чайно-гибридные розы - роза с тонким запахом - Kупить В Интернет-Магазине - Magia Nera - discrete fragrance - hybrid Tea - red - Roses Online Delivery - Чайно-Гибридные Розы - красная - Poзa Маджиа Нера - роза с тонким запахом - Розы Интернет-Магазин - Czerwony  - róża wielkokwiatowa - Hybrid Tea - róża z dyskretnym zapachem - Rosa Magia Nera - Róże sprzedaż internetowa - Красная - Чайно-гибридные розы - роза с тонким запахом - Rosa  Маджиа Нера - Kупить В Интернет-Магазине -Rdeča - Vrtnica čajevka - Diskreten vonj vrtnice - Rosa Magia Nera - Na spletni nakup vrtnice - Rojo - Rosas híbridas de té - rosa de fragancia discreta - Rosa Magia Nera - Comprar rosales online -

Bordová - Čajohybridy - diskrétní - Rosa Magia Nera

Pro tuto odrůdu jsou charakteristické dekorativní tmavobordové květiny, při výsadbě ve skupinách je výrazná. Květy jsou velmi tmavé vínové barvy, v pupenech až černé, příjemně voní, kvete na dlouhých stoncích, je vhodná na řezání.Růže s krásnými květmi, která je ideální pro sázení do květinových záhonů, také je vhodná pro řezání do váz.

ČAJOHYBRIDY - pharmaROSA®ČAJOHYBRIDY pharmaROSA® Magia Nera Comsorrezistentní
 

Rosa  Magia Nera - bordová - ČajohybridyBordó, v pupenech jsou lupeny černé - ČajohybridyRůže online koupit v prodejně - Bordová - Čajohybridy - diskrétní - Rosa  Magia Nera - Maurice Combe - Pro tuto odrůdu jsou charakteristické dekorativní tmavobordové květiny, při výsadbě ve skupinách je výrazná. Květy jsou velmi tmavé vínové barvy, v pupenech až černé, příjemně voní, kvete na dlouhých stoncích, je vhodná na řezání.

Růže - Výška: 70-110 cm - premium silver   Vůně: diskrétní - Čajohybridy   Čajohybridy - Výška: 70-110 cm   Růže - bordová - Výška: 70-110 cm    Růže - Velikost květu: L (7-10cm) - Výška: 70-110 cm        Magia Nera - Růže v zahradě    

Naše kontajnerované  růže jsou vypěstované  jedinečnou pharmaROSA®  technologií!

Nejsou prostokořenné, které je možné sázet jen 1x do roka, tedy na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu).
Nejsou  balené , které je možné sázet jen 2x do roka, na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu) a na jaře (od 15.března do 15. Dubna).
Jsou to kontejnerované růže, které jsou dobře překořeněné!
Jejich kvalita odpovídá normě E.N.A. (European Nurserystock Association).
pharmaROSA®  kontejnerované růže jsou překořeněné rostliny, u kterých garantujeme 100% ujmutí a je možné je sázet během celého roku kromě období mrazu.
 
Nejsou prostokořenné, které je možné sázet jen 1x do roka, tedy na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu).   Nejsou  balené , které je možné sázet jen 2x do roka, na podzim (od 15. Října do 15. Listopadu) a na jaře (od 15.března do 15. Dubna).   Jejich kvalita odpovídá normě E.N.A. (European Nurserystock Association).   pharmaROSA®  kontejnerované růže jsou překořeněné rostliny, u kterých garantujeme 100% ujmutí a je možné je sázet během celého roku kromě období mrazu.
 

Jméno

Význam názvu: -
Synonymní název: Norita-Schwarze Rose , Selbar 0115
Registrovaný název: Comsor
Původní obchodní název: Norita
Obchodní název : ČAJOHYBRIDY pharmaROSA® Magia Nera Comsor
Jméno podle American Rose Society: Magia Nera

Původ

Obchodník: pharmaROSA®
Ocenění: -
Datum začátku obchodování: 1966
Rok registrace: 1971
Datum vyšlechtění: Francie, 1966
Šlechtitel: Maurice Combe

Skupina

Druhy: Hybrid Tea
Prodejní typy: Čajohybridy
Prodejní skupina: Záhonové růže

Květ

Počet lupenů: 17-25
Plnost květů: plnokvětá
Aroma: -
Vůně: diskrétní
Remontácia: Dobrá - i druhé kvetení je silné
Velikost květu: L (7-10cm)
Květ: ve skupinách
Tvar květu: špičatý
Barva květu: bordó, v pupenech jsou lupeny černé
Barva: bordová
Kód barvy: -

Charakteristika

Rozestup rostlin: 60-80 cm
Počet rostlin na m2: 2-3/m2
Šířka: 80-120 cm
Výška: 70-110 cm
Habitus: Růže s krásnými květmi, která je ideální pro sázení do květinových záhonů, také je vhodná pro řezání do váz.
Listy: Tmavé, kožovité
Trnitost: -

Odolnost

Odolnost vůči mrazu podle USDA: -18°C
Odolnost vůči chorobám: rezistentní

Poznámka

Dříve používaný obchodní název: Magia Nera
Poznámka: -

Produkt

Profil: Pro tuto odrůdu jsou charakteristické dekorativní tmavobordové květiny, při výsadbě ve skupinách je výrazná. Květy jsou velmi tmavé vínové barvy, v pupenech až černé, příjemně voní, kvete na dlouhých stoncích, je vhodná na řezání.
Popis: Rostliny jsou v 2L kontejnerech, kořenová soustava je silná, prokořeněná, rostlinky jsou jednoleté, díky čemuž je lze sázet během celého roku kromě období mrazu.
Název: Rosa Magia Nera - bordová - Čajohybridy
Druh identity: testován
Kvalita odrůdy: premium silver

ID produktu

Číslo položky: 02-042 (31.12.2018. 11:53) pharmarosa.cz

Charakteristika plodu

Největší průměr plodu: -
Tvar plodu: -
Barva plodu: -

Sbírka

BIG - flower rosa
MICRO - mini rosa
SIMPLE  - rosa
SPICULA - rosa
SELECTION - pharmaRosa

Firemní údaje

pharmaROSA® - pharmaROSA® Kft.
 IČO: 01-09-717479
 Daňové číslo: 13075314-2-43
 Číslo bankovního účtu:
   CZ24 5500 0000 0013 6146 2002
   BIC (SWIFT): RZBCCZPP
   Název banky: Raiffeisen Bank
   E-mail: [email protected]cz
Přihlásit se

Platba

×